Klacht: Administratieve gegevens van Vegro zijn leidend. Als ze niet kloppen, ligt de schuld bij de afnemer.

[email protected] op 18 november 2018 over Vegro in de categorie Medische produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vegro is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Vegro
Categorie Medische produkten
Status In behandeling
Datum 18 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vegro heeft nota’s gestuurd en afspraken gemaakt om drempelhulpen op te halen op mijn vaders oude adres. Hij woont sinds begin 2017 niet meer op zijn oude adres. tot juli 2017 heeft hij in een verpleeghuis gewoond en van augustus tot eind februari heeft hij mij mij in huis gewoond. De drempelhulpen zijn aangevraagd vanaf augustus 2017. Ik had bij de aanvraag van de drempelhulpen begrepen dat de eerste periode gratis was. Ik heb echter nooit nota’s ontvangen tot ik 2 weken geleden uit het postvak van mijn vader, die inmiddels in een verpleeghuis woont, de 2e herinnering kreeg. Bij telefonisch navragen bleek dat het adres waarop mijn vader tot begin 2017 woonde nog in hun administratie stond. De nota’s zijn daar blijkbaar heen gegaan, maar ze zijn niet door de huidige bewoner doorgestuurd. Tot 2 weken geleden wist ik dus niets van nota’s of van de kosten. Kosten, die inmiddels zijn opgelopen tot ruim 600 euro. De medewerkster die ik belde, bleef op het standpunt staan dat betaald moest worden.
Nu heb ik zelf toen mijn vader de drempelhulpen niet meer nodig had, gebeld naar Vegro, zodat ze opgehaald konden worden. Daar is halverwege het jaar ook een afspraak voor gemaakt. Ik heb zitten wachten, maar niemand gezien. Er is door Vegro ook niet gebeld en blijkbaar zijn ze op het oude adres van mijn vader geweest en troffen ze daar niemand thuis.
Vegro blijft halsstarrig vasthouden aan de gegevens die in hun systeem staan, ook al kloppen die niet en Vegro legt de verantwoordelijkheid voor de juiste gegevens bij de klant. Ik heb Vegro aangeboden de drempelhulpen, die vanaf maart 2018 ongebruikt bij mijn voordeur klaarliggen, op te halen. Het lijkt echter niet mogelijk om het adres telefonisch door te geven.

Gewenste Oplossing:

Als de 4 drempelhulpen opgehaald worden en de nota's worden kwijtgescholden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vegro over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vegro in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Goedemiddag mevrouw, Op 27 november is er telefonische contact gezocht door de financiële afdeling om een en ander te bespreken. Omdat zij geen gehoor kregen hebben ze per e-mail een bericht gestuurd met alle informatie en een oplossing aangeboden. Met vriendelijke groet, Vegro

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM