Mijn Klacht:
Ma schoenen besteld. Di gebeld omdat ik geen bevestiging ontving maar er wel geld was afgeschreven. Kreeg ik het antwoord dat het verkeerde email erin stond, aangepast maar ze konden in hun systeem alleen zien wat ik had bestel dat er betaald was maar geen order ik moest maar even afwachten. Twee dagen later weer gebeld dat ik geen mail heb gehad met track en tracé toen zeiden ze dat het systeem alleen het eerste email pakte dus dat ik de foutieve moest gebruiken. Opgehangen geprobeerd geen resultaat. Weer terug gebeld zelfde verhaal kreeg een t&t code en ze zouden onderweg zijn. T&t gekregen van 12 cijfers moesten er 14 zijn. Volgende dag weer gebeld ander t&t gekregen dit keer van 11 cijfers
L. Toen zelf gebeld met gls wat de status was en die konden geen order zien. Het is nu za en geen schoenen en geeeln t&t tevens nog geen een medewerker gesproken die zei dat het vervelend was krijg alleen maar telkens andere verhalen die niet kloppen. Ik bestel er iig nooit meer. Hoop dat ik de schoenen ooit nog ontvang of mijn geld.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn schoenen vandaag nog krijg of mijn geld terug. En als ik een eerlijk antwoord had gekregen en niet 6 verschillende die niet kloppen.

