Klacht: In de buil zat halve v nelle i.p.v zware.

Shag op 28 augustus 2022 over Van Nelle in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Nelle has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Van Nelle
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 28 augustus 2022

Een consument heeft een pak zware shag gekocht van Van Nelle, maar ontdekte dat er halve shag in zat. Na het indienen van een klacht bij Jumbo, wacht de consument al tien dagen op een oplossing, maar heeft nog geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb een pak zware shag gekocht . Maar er zat half zware in . Ik heb bij jumbo deze klacht neer gelegt hopende op een goede afwikkeling . Maar we zijn 10 dagen verder en nog geen oplossing .

Gewenste Oplossing:

Gewoon een nieuw pakje shag ik heb die al betaald dus ik wil gewoon een nieuw pakje.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Nelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Nelle nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Shag

3 jaren geleden - Nou jullie behandelen mijn klacht niet ,bizar toch . De leverancier is toch wel hier fout als je product niet goed is . Die pak shag ligt bij de jumbo en ik betaal 15,00 hiervoor dus ik wil een nieuw pakje . m.v.g. j maas de jong .

Alle klachten die gemeld zijn door Shag
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM