Klacht: Droge shag

Mariskalevi6 op 16 september 2015 over Van Nelle in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Nelle has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Van Nelle
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 16 september 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik rook al jaren van nelle shag en heb tot op heden nooit een klacht gehad. Maar de afgelopen drie maanden heb ik inmiddels al 4 buile shag gehad die gewoon zo droog was dat er geen shagje mee te draaien was. Ik rook deze shag het liefst al is het niet de goedkoopste maar baal er nu wel een beetje van. Hopelijk kan er een oplossing gevonden worden en iniedergeval een reactie terug

Gewenste Oplossing:

Als er een goede oplossing komt ben ik tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Nelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Nelle over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Nelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM