Klacht: Blackfire te nat en kruimelig

zwareshag op 02 december 2013 over Van Nelle in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Nelle has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Van Nelle
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 2 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo, ik was aangenaam verrast toen ik voor het eerst Van Nelle Blackfire probeerde maanden geleden. Een stevige vurige smaak, heerlijk nicotine effect en ik prees deze editie vele malen beter dan de ”gewone” omdat ik geen last van mijn strot kreeg. De prijs was toen nog e6.00. Nu is de prijs e7.00 en de kwaliteit zodanig geworden van perfecte verhouding prijs, gewicht, smaak en versheid zonder al te veel takken. Op een enkele winkel/pomp na is de Blackfire gedegradeerd tot een te natte shag zonder die heerlijke initiele pittige en vurige smaak die ik in het begin ervaarde, die wegkruimelt met te grote takken en een onaangenaam gevoel het een ”brok” in mijn strot achterlaat.

Gewenste Oplossing:

Zeker voor een euro meer betalen zou ik graag zien dat de kwaliteit scherp gehandhaafd word alsof jullie de Van Nelle Blackfire editie weer voor het eerst met trots lanceren en weer smaakt zoals een aantal maanden geleden en het verhaaltje op de verpakking weer eer aan doen. Het valt nl echt wel op wanneer kwaliteit verslechtert terwijl prijs verhoogt. Kom op mensen! ;)

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Nelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Nelle over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Nelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM