Klacht: Slechte communicatie

M2018 op 17 mei 2018 over Van Mossel Automotive in de categorie Leasebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Mossel Automotive has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Leasebedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 17 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

(locatie vw tilburg) Er wordt niet teruggebeld, ondanks dat dat wordt beloofd. Ik bel 5 keer op hun verzoek maar er is niemand die kan helpen. De auto zou om 8 uur worden opgehaald, het is inmiddels 9 uur. De telefoon wordt op mij opgehangen terwijl ik nog een vraag heb. Zomerbanden niet op voorraad dus ik moet nog een afspraak maken. Die wordt in Weert (of all places) gepland, terwijl de banden in Tilburg liggen. (door landelijk punt) Dat moet ik herstellen. Mail met afspraken wordt wel bevestigd maar dealer Tilburg maar die komt ze niet na.

Gewenste Oplossing:

Als alle bovenstaande zaken worden opgelost en gecompenseerd. Ik bij een andere, wel betrouwbare dealer terecht kan de volgende keer. De afspraken worden nagekomen die er tot nu toe zijn gemaakt en er wordt teruggebeld. Dit hele grapje kost me nu al meer dan een dag werken en dus veel tijd en geld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Mossel Automotive over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM