Klacht: Klantonvriendelijk Makado Beek

Fatna30 op 27 juli 2023 over vanHaren in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
vanHaren has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf vanHaren
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 27 juli 2023

Een klant van vanHaren in Makado Beek ervaarde onvriendelijk gedrag van een medewerkster toen zij vroeg naar een paar schoenen in dezelfde maat. De klant voelde zich gediscrimineerd vanwege haar hoofddoek en vond de reactie van de medewerkster ongepast. Ook de manager nam haar klacht niet serieus, wat leidde tot de beslissing om de klacht via deze weg in te dienen.

Mijn Klacht:

Ik was in Makado Beek van Haren, daar vond ik een schoenen doos met 2 verschillende maten. Ik vroeg een medewerkster naar dezelfde maat. Waarop zij heel onvriendelijk antwoordde dat het normaal is dat er 2 verschillende maten in de doos zaten voor die prijs en als ik dezelfde maat zou willen zou ik letterlijk zo gezegd de volle laag moet betalen Ik heb haar niet om de prijs gevraagd maar om de maat. Ik heb de manier van antwoorden ook als heel discriminerend ervaren. Omdat ik een hoofddoek draag heeft ze vooroordelen? Helaas bleef de onvriendelijkheid niet daarmee waardoor het escaleerde in een woordenwisseling. De manager van de winkel nam mij ook niet serieus toen ik een klacht wilde indienen. Dus doe ik mijn klacht via deze weg.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het fijn vinden als de klantvriendelijk van de medewerkers Van Haren Makado Beek uitgezocht wordt. Ook zou ik het fijn vinden om dit voorval met de vestiging te bespreken. Dit is 27 juli 2023 gebeurd rond 16.00
Is het normaal bij Makado Beek Van Haren om met klanten die een hoofddoek dragen of van buitenlandse afkomst onvriendelijk te benaderen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar vanHaren over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Fatna30
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM