Klacht: bestelde spullen zoek en Shein totaal onbereikbaar

vandenbergtraining op 24 augustus 2020 over Van den Berg Training in de categorie Adviesbureau

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van den Berg Training has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Adviesbureau
Status Open
Datum 24 augustus 2020

Een klant van Van den Berg Training meldt dat een levering van DHL op 29 juli niet is ontvangen, omdat er geen voorafgaande communicatie was. De bestelde spullen zijn volgens DHL teruggestuurd naar Shein, maar de klant kan Shein niet bereiken voor verdere informatie, ondanks meerdere verzonden e-mails en het ontbreken van een telefoonnummer.

Mijn Klacht:

Op 29 juli stond er iemand van DHL voor de deur. Dit wisten wij niet, nooit een bericht van ontvangen.

De spullen zijn volgens DHL direct naar Shein teruggestuurd en sindsdien voor mij spoorloos. Shein is voor mij onbereikbaar. Diverse e-mails gestuurd (is dat een goed e-mailadres) maar geen reactie. Een telefoonnummer kan ik nergens vinden.

Gewenste Oplossing:

Geld terug. De verjaardag van onze dochter was vorige week.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van den Berg Training over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door vandenbergtraining
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM