Klacht: Onjuiste behandeling aan de kassa

Sprengfo op 15 mei 2013 over Van Cranenbroek in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tuin
Status Nieuwe klacht
Datum 15 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat we graag de elektriche fieten van van cranenbroek wilde bekijken zijn we daar naar toe gegaan. en hebben we diverse andere artikelen gekocht. De fietsen zouden we op een ander moment met fietsendrager gaan halen.Aan de kassa moest mijn vrouw haar kleine handtas overhandigen. omdat de caisierre de inhoud wilde inzien. Mijn vrouw weigerde om redenen van privacy. En er werd een overmacht aan medewerkers opgetrommeld. We zijn gewoon weggegaan en hebben onze aankopen achtergelaten. Later zagen we 3 winkelmedewerkers op de uitkijk staan.Wij komen in elk geval nooit meer bij zo`n onprofessionele organisatie al geven ze het voor niets weg.

Gewenste Oplossing:

Volgen wettelijke regels en respect voor de klant

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Cranenbroek

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Cranenbroek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM