Klacht: levering extra accu e-bike

shrek2005 op 03 april 2014 over Van Cranenbroek in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tuin
Status Nieuwe klacht
Datum 3 april 2014

Een klant van Van Cranenbroek heeft herhaaldelijk geprobeerd een extra accu voor zijn e-bike te bestellen sinds eind januari, maar heeft geen reactie ontvangen op zijn e-mails en telefoontjes. Ondanks meerdere bezoeken aan de vestiging in Dongen en beloften dat de accu zou binnenkomen, heeft hij deze nog steeds niet ontvangen. De klant is teleurgesteld over de aftersales service en overweegt om het bedrijf niet aan te bevelen.

Mijn Klacht:

Al sinds eind januari bezig om een extra accu te bestellen voor mijn e-bike
diverse mail (waarop nooit gereageerd wordt, telefoontjes en al diverse bezoeken in vestiging dongen met de belofte hij komt binnen nou helemaal nog niks
heel jammer goeie fiets maar after sales is helemaal waardeloos en zal deze firma zeker niet promoten

Gewenste Oplossing:

als ik een eerlijk antwoord krijg wanneer ik een extra accu kan kopen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Cranenbroek

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Cranenbroek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM