Klacht: Bois le duc tuinset.

Fer Thijssens op 24 juni 2020 over Van Cranenbroek in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tuin
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

4 jaar geleden hebben we bij Cranenbroek Budel een Bois le duc tuinset gekocht. Prima geholpen, maar er werd helaas niet bijgezegd dat op een stenenondergrond de pootjes kunnen slijten omdat deze van aluminium gemaakt zijn. Het gevolg is dan ook dat de plastic bedrading van de poten los laat. Gebeld met Cranenbroek om te vragen of zij een oplossing hadden bv door nylon omhulsels over de pootjes te schuiven. Zij hadden deze klacht nog nooit gehoord zeiden ze, wat mij erg sterk lijkt. En een alternatief hadden ze ook niet. Misschien een tip voor de producent van deze toch wel mooie tuinset. Neem eens wat proeven om dit euvel te verhelpen, bv door de onderkant van de poten van een slijt vaster materiaal te maken in plaats van de dopjes die er nu onder zitten.

Gewenste Oplossing:

als er een oplossing komt voor het afslijten van de pootjes waardoor de bekleding ervan kapot gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Cranenbroek

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Cranenbroek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fer Thijssens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM