Mijn Klacht:
Ik heb een poging gedaan om rechtstreeks een klacht in te dienen maar het contactformulier geeft continue foutmeldingen. Ook het telefoonnummer dat ik volgens het filiaan gewoon op de website moet kunnen vinden voor het hoofdkantoor schittert door afwezigheid.
Enkele maanden geleden kocht ik 4 doosjes Biopet insecten lotion (vlooien en teken bestrijding door druppels in de nek van het dier).
Op het doosje stond geen houdbaarheidsdatum vermeld, vandaar dat ik 2 voor de kat en 2 voor de hond kocht.
Nu ik het doosje open maak wordt ik geconfronteerd met een houdbaarheidsdatum van februari 2019 en juni 2019.
Met andere woorden is het middel al een jaar over de datum bij aankoop.
Als ik het filiaal bel zegt de verkoopmedewerker hiervan op de hoogte te zijn, het hoofdkantoor te hebben geinformeerd en de opdracht te hebben het toch in de schappen te laten liggen voor de verkoop.
Een regelrechte schande, die datum is er uiteraard niet voor jan met de korte achternaam op gezet!
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat het middel per direct uit de schappen gaat, een terugroep actie in hun folder en mijn geld terug.


