Klacht: Valse informatie

Patricia te Wechel op 01 juni 2022 over Finqus in de categorie Hypotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Finqus
Categorie Hypotheken
Status Open
Datum 1 juni 2022

Een klant van Finqus heeft herhaaldelijk contact gezocht over de status van zijn lening, waarbij hem was beloofd dat deze eind mei afgerond zou zijn. Ondanks dat zijn overzicht aangeeft dat hij 100% heeft afgelost, wordt er nu gemeld dat er nog een termijn betaald moet worden, en de klant ervaart problemen met het verkrijgen van uitleg vanwege de onbereikbaarheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Meerdere keren contact gehad, en dan zou ik eind mei klaar zijn met mijn lening,

Nu zeggen ze dat ik nog een termijn moet betalen, maar in mijn overzicht staat dat ik 100 % heb afgelost.

Hier wil ik uitleg over, en die krijg ik niet omdat ze niet bereikbaar zijn.

Gewenste Oplossing:

Uitleg over de situatie, en hopelijk zwart op wit dat ik klaar ben met betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Finqus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Finqus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Patricia te Wechel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM