Klacht: Workshop naar keuze met high tea bij pelikaan te Zutphen

Inge124 op 02 juli 2013 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Vakantie Veilingen
Status In behandeling
Datum 2 juli 2013

Na het bieden op een workshop met high tea bij de Pelikaan in Zutphen, ondervond de klager problemen met het maken van een afspraak, waarbij meerdere e-mails onbeantwoord bleven. Bij een bezoek aan de winkel werd medegedeeld dat er geen beschikbare plekken waren door een overschot aan verkochte workshops. Uiteindelijk vond de workshop plaats, maar de high tea werd niet zoals verwacht door de Pelikaan verzorgd, maar door een cliënt in dienst vanuit een PGB, wat leidde tot teleurstelling over de kwaliteit van de service.

Mijn Klacht:

Na geboden te hebben op een workshop naar keuze met als afsluiter een hightea bij de pelikaan hebben we de workshop beleefd. Meerdere malen mailen voor een afspraak, geen antwoord krijgen zorgt ervoor dan maar een bezoek te brengen aan de winkel. Daar wordt ons verteld dat er voorlopig nog geen plek is omdat men teveel workshops verkocht hebben. Uiteindelijk konden wij afgelopen mei terecht. Tot onze grote verbazing begrepen wij van 8 mede cursisten dat de high tea door kreazin zelfs verzorgt zou worden en niet door de pelikaan. Na de 2 uur durende workshop. Moesten wij even het pand verlaten en na een kwartier weer terug komen, echter bleek de high tea verzorgt te zijn door dhr en mevr zelf. Mevr was niet meer aanwezig. Dhr was een client in dienst vanuit zijn PGB. Kwalitatief gezien zit er een groot verschil in een high tea verzorgt door koffiehuis de pelikaan of door dhr en mevr. Helaas konden we hierover niet in gesprek. Naar medere malen heen en weer mailen soms zonder antwoord met mevr zegt ze niks meer voor ons te kunnen betekenen.

Gewenste Oplossing:

Een hightea bij koffie huis de pelikaan

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Vakantieveilingen.nl

12 jaren geleden - Beste meneer / mevrouw, Zou u ons via [email protected] een email willen sturen met uw account gegevens en het waardebon nummer van uw gewonnen veiling. Dan helpen we u graag verder! Met vriendelijke groet, Sabine - vakantieveilingen.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM