Klacht: Vakantieveilingen heeft niet geleverd maar stuurt wel een incasso buro

A. karin op 10 juli 2021 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 juli 2021
Reactie van het bedrijf:

Hi Karin, Wij hebben het dossier even doorgenomen. Allereerst is het natuurlijk heel vervelend dat jij je gewonnen arrangement niet ontvangen hebt van de leverancier. Mijn collega heeft jou op 24 juni een mail terug gestuurd met daarin de optie...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 10 juli 2021

Een klant heeft via Vakantieveilingen een veiling voor witte wijn gewonnen, maar ontving deze niet ondanks tijdige betaling. Na herhaaldelijk contact met zowel Vakantieveilingen als de leverancier, Oud Reuchlin Boelen, zonder enige reactie, heeft de klant uiteindelijk het bedrag teruggevraagd via de creditmaatschappij. Desondanks ontving de klant een incassobureau van Vakantieveilingen, wat tot onvrede leidde.

Mijn Klacht:

Via vakantieveilingen witte wijn gewonnen. Leverancieer is Oud Reuchlin Boelen. Ik heb netjes op tijd betaald, maar geen levering gekregen van de witte wijn. Vakantieveiling gevraagd waar de levering blijft, maar ik moest contact op nemen met Oud Reuchlin Boelen, de leverancier. Dit heb ik gedaan maar geen reactie gekregen. Heb nogmaals een reminder gestuurd en weer geen reactie. Dit weer gemeld bij Vakantieveillingen dat er geen reactie komt. Vakantieveilingen heb ik gemaild diverse malen, gebeld maar niets werd er verholpen. Hoop beloftes maar geen oplossing. Uiteindelijk heb ik mijn creditmaatschappij ingelicht en dit ook gemeld aan Vakantieveilingen en mijn bedrag teruggevraagd en gekregen. En nu stuurt Vakantieveilingen een incasso buro op me af. Dit incasso buro heb ik per email direct op de hoogte gesteld van de gang van zaken. Incasso buro ook gebeld, maar geen oplossing. Ik zeg laat de zaak maar voorkomen.

Gewenste Oplossing:

De Vakantieveilingen nu niet in het openbaar zegt wat vervelend voor u we gaan er naar kijken.... En dan vervolgens weer niets oplost.

Ik word voor wanbetaler uitgemaakt, terwijl er niet geleverd wordt. Advies voor iedereen, betaal met creditcard dan kan je je bedrag nog zelf terug vorderen.

Oplossing is voor mij: Dat Vakantieveilingen hun fout toegeven en dat incasso buro laat stoppen met spammen. Als het niet stopt laat ik het voorkomen, Vakantieveilingen moet maar eens het dossier goed bekijken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 14 juli 2021 om 16:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hi Karin,

Wij hebben het dossier even doorgenomen. Allereerst is het natuurlijk heel vervelend dat jij je gewonnen arrangement niet ontvangen hebt van de leverancier. Mijn collega heeft jou op 24 juni een mail terug gestuurd met daarin de optie om de veiling te annuleren, hier hebben wij echter geen reactie op gehad. De veiling is daarom vervolgens automatisch doorgestuurd naar het incassobureau.

Bij hoge uitzondering willen wij de veiling alsnog voor je annuleren. Wij zullen contact opnemen met Intrum om het dossier te laten sluiten. Alle berichten die je in de tussentijd nog ontvangt, mag je als niet verzonden beschouwen.

Met vriendelijke groet,

Ruby

A. karin

Heeft op 14 juli 2021 om 17:32 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste Ruby,

Eerlijkheid staat bij mij bovenaan. Ik heb wel degelijk contact gehad op 24 juni met vakantieveilingen en het volgende laten weten aan Sammy van vakantie veilingen:
Beste Sammy,

Ik zie het volgende op de site:

image.png

Dus 18 juni is al voorbij. Dus wie zegt nu dat ik wel de wijn bezorgd krijgt? En niet weer in de problemen zit met die onbetrouwbare leverancier? Hoe kan het toch dat Vakantieveilingen dit helemaal niet uitzoekt?

Dus ik wil best de wijn afnemen, maar wil wel op schrift hebben dat ik niet te laat ben en dat de leverancier dit keer wel gaat leveren. Dan pas betaal ik weer.

Op deze email heb ik ook reactie gehad:
Beste Karin,

Als de veiling inderdaad tot dan geldig is, kan ik beter de veiling voor je annuleren. Indien de veiling op onze site nog staat, raad ik aan om nog een keer met de veiling mee te doen.

Heb je nog vragen? Laat het ons weten! We helpen je graag.

Met vriendelijke groet,

Sammy
Veilingadviseur VakantieVeilingen

Dus het ligt niet aan mij maar aan uw interne organisatie. Dus dan is uw opmerking: \"Bij hoge uitzondering willen wij de veiling alsnog voor je annuleren\" onzinnig. De veiling was niet meer geldig omdat Vakantieveilingen het probleem niet tijdig heeft opgelost. Een exuses van Vakantieveilingen en nu ook echt stop zetten van de incasso en bevestigen dat het stop gezet is is het minste wat Vakantieveilingen kan doen.

Bericht van Vakantieveilingen.nl

4 jaren geleden - Hoi Karin, Ik zie inderdaad dat er miscommunicatie is ontstaan. Ik zag dat mijn collega dit al voor je opgelost heeft. Het kan echter 2 weken duren voordat het bij ons verwerkt is. Wil je deze 2 weken nog even afwachten? Als je nog steeds brieven na deze 2 weken van Intrum krijgt, wil je dan even contact met ons opnemen? Groetjes, Luna

Alle klachten die gemeld zijn door A. karin
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM