Klacht: terugbetaling 30 euro dat beloofd is en bevestigd maar plots word dit ontkent

anikas op 31 december 2017 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Sakina, Allereerst de beste wensen voor 2018! Onze excuses dat de communicatie na de toezegging slecht is verlopen. Wij zien dat je na de toezegging netjes de factuur hebt gemaild met de extra gemaakte kosten voor het vervoer naar...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 31 december 2017

Een klant van Vakantieveilingen.nl heeft een terugbetaling van 30 euro aangevraagd, die eerder telefonisch en via e-mail was bevestigd. Na herhaaldelijk contact over de vertraging in de terugbetaling, ontkende het bedrijf de toezegging en stelde dat de klant zelf verantwoordelijk was voor de situatie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Een tweetal maanden geleden is er afergesproken geweest om mij 30 euro terug te betalen,dit is meermaals bevestig telefonisch en via mail.
Na veel gebel en mails te hebben vertuurd waarom dit nog niet gestort werd is er mij via mail gezegd geweest dat dit niet klopte en dat dit mijn eigen rekening zou zijn terwijl er meerdere malen eerst was gezegd geweest dat dit werd gestort op mijn rekening.hier gaat een heel verhaal vooraf maar jullie kunnen dit perfect nakijken in jullie mail verkeer.
hieronder ons mail verkeer.

Beste Sakina,

Bedankt voor jouw mailtje. Ik heb de klacht erbij kunnen vinden en ik zie dat mijn collega, Tamara, heeft toegezegd 30 euro terug te storten. Graag ontvangen wij jouw IBAN- en BIC-nummer. Dan kunnen wij het geld terugstorten. 

Een fijne dag! 

Zijn er toch nog vragen? Neem dan even telefonisch contact met ons op.

Met vriendelijke groet,

Maaike
Veilingadviseur VakantieVeilingen

23 nov.
Details
Beste Sakina,

Bedankt voor jouw mailtje. Ik heb de klacht erbij kunnen vinden en ik zie dat mijn collega, Tamara, heeft toegezegd 30 euro terug te storten. Graag ontvangen wij jouw IBAN- en BIC-nummer. Dan kunnen wij het geld terugstorten. 

Een fijne dag! 

Zijn er toch nog vragen? Neem dan even telefonisch contact met ons op.

Met vriendelijke groet,

Maaike

Op 11-12-2017 ontvingen wij je bericht:
Kan u mij zeggen of dit al is overgemaakt naar mij?ik heb nog steeds niets ontvangen en dit duurt mij nu wel te lang. Zou dit graag opgelost zien dat ik dit kan afsluiten. 
Na ons eerste telefoon gesprek heb ik alles doorgegeven waar het op gestort kon worden (meer dan drie weken geleden) daarna wordt er na ik contact heb  opgenomen waar dit bleef  nogmaals gevraagd om mijn gegevens door te sturen(Op 23,november ) maar tot heden nog NIETS ontvangen.

Op donderdag 23 november

2017 10:09 schreef :
Beste sakina,

Bedankt voor je bericht.

We begrijpen je klacht wel degelijk.

We kunnen echter niks doen aan de kosten die klanten maken rond om vervoer.
Vervoer is nooit inbegrepen in de veilingen mits het in de veilingtekst staat.

Onze excuses voor het ongemak, hopende je voldoende te hebben geinformeerd.

Zijn er toch nog vragen? Neem dan even telefonisch contact met ons op.

Met vriendelijke groet,

Jaimy
Veilingadviseur VakantieVeilingen

En zo heb ik al ons mailverkeer nog maar twijfel er niet aan dat jullie dat ook bewaren in jullie systeem.
Ik zou dit eindelijk opgelost willen zien dat ik dit kan afsluiten.
Mijn account heb ik al afgesloten bij jullie door dit warrig gedoe.
Het is niet de eerste keer dat ik bij jullie bedrogen uit kom vandaar dat ik mijn account heb opgezegd terwijl ik een vaste klant was van vakantie veilingen.

Er is onder jullie geen duidelijke communicatie anders verliepen de dingen niet zo bij jullie,deze problemen heb ik meermaals gehad bij jullie.
Ik wens geen telefonisch contact meer om dit recht te zetten,jullie hebben mijn gegevens en mijn rekening nummer.
Heel vermoeiend is dit geweest dat heen en weer getelefoneer dat op NIETS uitdraait.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn 30 euro word terug gestort zoals eerder beloofd en bevestigd is geweest.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vakantieveilingen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - waarom word mijn klacht niet in behandeling genomen?

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 02 januari 2018 om 14:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Sakina,

Allereerst de beste wensen voor 2018! Onze excuses dat de communicatie na de toezegging slecht is verlopen. Wij zien dat je na de toezegging netjes de factuur hebt gemaild met de extra gemaakte kosten voor het vervoer naar Charleroi Airport.

Wij hebben onze financiële afdeling de opdracht gegeven om €30,- over te maken naar het opgegeven rekeningnummer. Het bedrag zal binnen 5 werkdagen zichtbaar zijn op je rekeningoverzicht.

Wij hopen dat de klacht naar tevredenheid is opgelost.

Groetjes, Diana

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM