Klacht: Overnachting Den Haag Leonardo hotel

Yanice op 06 mei 2022 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Vakantie Veilingen
Status Open
Datum 6 mei 2022

Yanice Raes heeft een probleem ondervonden met een reservering bij het Leonardo hotel in Den Haag, waarbij zij per ongeluk een nacht op donderdag 5 mei hadden geboekt in plaats van op vrijdag 6 mei. Ondanks hun verzoek om een oplossing, moesten zij de nacht van 6 mei volledig betalen.

Mijn Klacht:

Beste,
Wij hadden op 1 nacht geboden om te overnachten in een leonardo hotel in Nederland en we hebben 1 nacht geboekt in het leonardo hotel van Den Haag. Maar nu kwamen we op vrijdag 6 mei aan in het hotel en nu merkten we dat we een reservering hadden gemaakt voor 1 nacht op donderdag 5 mei dus wij hadden ons totaal vergist wat ons bij jullie website nog nooit is gebeurd! Nu wouden we heel vriendelijk vragen of jullie toch iets konden regelen voor ons want wij hebben de nacht van 6 mei wel volledig moeten betalen. En wij hebben al heel veel dingens op jullie website besteld.

Met vriendelijke groeten
Yanice Raes

Gewenste Oplossing:

Met een dubbele bon om 2 x terug te komen naar een leonardo hotel of een terug betaling van onze hotel kamer die we ter plaatsten hebben moeten betalen bij het hotel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Yanice
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM