Mijn Klacht:
Ik heb een fotoafdruk op houten plaat van 40×60 cm gewonnen na mijn bod van 6 euro. Ik zag tijdens het bieden al dat er 5 euro administratiekosten aan vast zitten, waar ik totaal geen probleem mee had, dus ik was blij met mijn fotoafdruk voor 11 euro. Nu kreeg ik later te zien, NADAT ik de veiling naar mijn gedachte voor 11 euro had gewonnen, dat ik nog vast zat aan 6,95 euro verzendkosten.
MIJN KLACHT is dan ook dat ik niet op tijd op de hoogte ben gesteld van deze extra kosten. Onder het knopje bieden staat namelijk alleen DUIDELIJK aangegeven dat er 5 euro administratiekosten aan zitten, en GEEN extra verzendkosten waar je automatisch 6,95 euro voor moet betalen. Dit stond helemaal ergens onderaan vermeld en ook nog eens NIET DUIDELIJK, zoals de administratiekosten.
Nu word ik gedwongen de 16,95 euro te betalen binnen 4 dagen en als ik dit niet doe moet ik opdraaien voor extra kosten, een soort boete.
ACHTERBAKS noem ik dat, heel klantonvriendelijk.
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als ik de fotoafdruk gewoon voor 11 euro kan kopen, want ik ga niet hier 17,95 euro voor betalen zonder dat ik hier van op de hoogte ben gesteld tijdens het bieden.

