Klacht: lachende tweede ronde

Sandra Hodde op 30 juni 2019 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Hoi Sandra, Er is hier sprake van een misverstand. De lachende tweede functie werkt als volgt: Bij sommige veilingen krijg je als bieder de mogelijkheid om de veiling alsnog te winnen. Dit wordt Lachende 2de genoemd. Iedereen die mee heeft...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 30 juni 2019

Een gebruiker van Vakantieveilingen.nl uit zijn onvrede over de vermeende misleiding rondom de tweede ronde van veilingen. Hij heeft het gevoel dat de kans om te winnen niet eerlijk is en dat iedereen die klikt, ongeacht het tijdstip, gewoon betaalt. De klager is van mening dat deze werkwijze de reputatie van Vakantieveilingen schaadt.

Mijn Klacht:

Misleiding eerste klas. Je krijgt het gevoel dat je de unieke kans maakt om alsnog te winnen en zogenaamd de eerste die klikt in deze tweede ronde wint dan alsnog, maar ik krijg hier sterk het gevoel dat iedereen die klikt gewoon betaald en hetgeen alsnog heeft. (ik klikte pas na vele seconden kan me niet voorstellen dat ik hierin de eerste was naast alle andere bieders) Alleen maar zodat Vakantieveilingen en partners hier meer inkomsten uit haalt. Dit is niet de manier om vakantieveilingen hoog te houden!

Gewenste Oplossing:

Wanneer er geen misleiding plaats vind door casino achtige acties uit te voeren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 01 juli 2019 om 12:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hoi Sandra,

Er is hier sprake van een misverstand. De lachende tweede functie werkt als volgt: Bij sommige veilingen krijg je als bieder de mogelijkheid om de veiling alsnog te winnen. Dit wordt Lachende 2de genoemd.

Iedereen die mee heeft geboden, krijgt een Lachende 2de-melding. Deze melding blijft maximaal 1 minuut in beeld. Wie als eerst reageert, krijg de veiling alsnog tegen een speciaal tarief. Je betaalt dan namelijk de prijs van het winnende bod een toeslag van € 3,-. De voorwaarden blijven hetzelfde als bij gewone veilingen. Dit betekent ook dat er nog € 5,- administratiekosten in rekening wordt gebracht.

Annuleren Lachende 2de?

Voor het annuleren van veilingen waarbij je Lachende 2de bent geworden, gelden dezelfde annuleringsvoorwaarden als bij reguliere veilingen. Dit betekent dat annuleren niet mogelijk is, tenzij dit duidelijk staat aangegeven in de veilingtekst.

Groetjes,

Wim

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM