Klacht: Hotelreservering Carlton-den Haag

hillie.lei op 18 juli 2013 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

De waardebon was in mei nog niet verlengd, zoals de klant aangeeft. Dit is de klant op 5 juni toegestuurd per email. In de e-mail heeft gestaan dat de bon was verlengd en zij binnen 2 weken haar reservering diende...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 18 juli 2013

Een klant heeft een veiling gewonnen voor een hotelreservering bij Carlton in Den Haag, maar kon deze niet maken vanwege beperkte beschikbaarheid. Na meerdere telefoontjes met de klantenservice kreeg de klant te horen dat er een e-mail was verzonden met een dringende boekingsaanroep, die niet ontvangen was. De klant uitte zijn frustratie over het gebrek aan beschikbare overnachtingen ondanks de veiling.

Mijn Klacht:

Op 14-11-2012 heb ik de veiling gewonnen voor bovengenoemd hotel met
kavelnnr. 5654858 – waardebonnr. 5280311/123181613, geldig t/m 22 mei 2013.
Op 7 mei wilde ik de reservering maken maar dat ging niet. Gebeld met jullie (Somia)
Zij vertelde dat de bon in juli en augustus ook geldig was. Ik kon op dat moment niet reserveren. Inmiddels met de caravan de mnd. juni in Frankrijk geweest en dacht nu een heerlijk nachtje weg te kunnen naar het Carlton met mijn bon. Nu kan ik weer niet reserveren. Weer gebeld met Somia. Helaas ik zou een mail gehad hebben waarin zou hebben gestaan dat ik snel moest boeken op=op (NIET ONTVANGEN)
Het is echt belachelijk dat er geveild wordt en er niet genoeg overnachtingen zijn!!!!

Er kunnen toch niet meer kavels geveild worden zonder dat daar een kamer tegenoverstaat. Dit geeft een heel naar en raar gevoel.

Een zeeeeer teleurgestelde mevr. H.K. van der Meer-Lei

Gewenste Oplossing:

Ik wil Of mijn geld teruggestort hebben of alsnog een overnachting in het Carlton in Den Haag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vakantieveilingen.nl

12 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw, Op het moment dat u ons belt, dan kunnen wij altijd via het systeem inzien waar het gesprek over ging en wanneer u ons heeft gebeld. Wij zien in het systeem niet terug dat u ons in mei heeft gebeld. U verteld ons dan ook dat wij u in mei de toezegging hebben gedaan dat u de bon in juli/augustus kon gebruiken, terwijl het in mei nog niet bekend was dat de bonnen verlengd zouden worden. Ook bevestigde onze collega dat zij u niet heeft gesproken. U heeft de klantenservice vanmiddag gebeld en onze collega heeft u toen ook verteld dat u de mail is toegestuurd op 05 juni, met daarin het verzoek om binnen 2 weken te reserveren. U had een veiling gewonnen waarin de beschikbaarheid in deze populaire periode (zomervakantie) snel was volgeboekt. Wij hadden daarom besloten om uw waardebon te verlengen, met de voorwaarden dat er binnen 2 weken gereserveerd diende te worden. Achteraf kunnen wij helaas niets meer voor u betekenen. Met vriendelijke groet, Charlie Webcare - Vakantieveilingen.nl

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 18 juli 2013 om 16:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

De waardebon was in mei nog niet verlengd, zoals de klant aangeeft. Dit is de klant op 5 juni toegestuurd per email. In de e-mail heeft gestaan dat de bon was verlengd en zij binnen 2 weken haar reservering diende te maken. Achteraf hebben wij helaas geen andere oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vakantieveilingen.nl beoordeeld.

hillie.lei

Heeft op 18 juli 2013 om 17:44 geantwoord

Niet afgesloten. Als ik op 7 mei bel met mevr. Somia er er zou niets van in haar systeem staan ???? Stuur de e-mail nog maar een keer want ik heb hem niet gehad.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Het is heel vervelend maar wat raar dat er geen aantekening staat van mijn telefonisch contact met mevr. Somia op 7 mei 2013. Stuurt u svp de zo genaamde e-mail die ik nooit ontvangen heb. Alle mail wedeom nagekeken incl. de verwijderde mails.

Bericht van Vakantieveilingen.nl

12 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw, We hebben zojuist de mail naar u doorgestuurd. Helaas kunnen wij verder niets meer voor u betekenen. Wij wensen u een fijne dag verder.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM