Mijn Klacht:
Ik heb op 30 oktober 2012 geprobeerd om voor 4 personen kaarten te winnen voor de 90’s party in de Brabanthallen voor 2 maart 2013.
Ik werd telkens overboden en het lukte me maar niet om ze te winnen voor de prijs die ik in gedachten had. Terwijl ik met andere activiteiten thuis bezig was heeft mijn zoon (17 jaar) getracht,als verassing, de kaarten voor mij te winnen. En dat was hem goed gelukt. Echter hij heeft 4x een entree kaart gewonnen in de veronderstelling dat deze voor telkens 1 persoon zou zijn. Maar de entreekaarten zijn voor 2 personen geldig is. Ik heb maar voor 4 personen entree kaarten nodig.
Dat is niet het grootste probleem. Hij heeft op twee verschillende veilingen geboden. Deze leken erg veel op elkaar en hij had niet in de gaten dat het dus twee verschillende 90’s party’s waren.
Nu heb ik twee kaarten voor de 90’s party op 23 februari 2013 in Ahoy Rotterdam waar ik helemaal niet naar toe kan gaan en 2 entree kaarten voor de 90’s party in de Brabanthallen op 2 maart 2013, die dus wel goed zijn.
Ik heb hierover een mail gestuurd,maar krijg geen antwoord op mijn verzoek. De termijn van 5 dagen betalen is bijna verstreken. Ik had graag voor die tijd antwoord gehad.
Gewenste Oplossing:
Gaarne annulering van de twee entreekaarten voor Ahoy Rotterdam. Ik wil de administratiekosten van 5 euro per kaart gerust hiervoor betalen.

