Mijn Klacht:
Ik heb 2 dagen in het Parkhotel Valkenburg gekocht op vakantieveilingen.nl.
In de voorwaarden stond dat aankomst op vrijdag mogelijk is, bij bijbetaling van 20 euro per kamer per nacht.
Maar voor de rest van het gehele jaar kun je niet op vrijdag reserveren in het vakantieveilingen reserveersysteem. Bij Parkhotel Valkenbug zeiden ze me dat ze op de voor mij wenselijke dagen nog 13 kamers beschikbaar hebben, maar dat ik dat via vakantieveilingen.nl moet reserveren,
Vakantieveilinge.nl weer gebeld, nee, konden ze niks aan doen, 14 dagen waren er al verstreken dus geld terug ging ook niet.
Uiteindelijk na weer een mail met uitleg verstuurd te hebben, kreeg ik een email terug van ik voor het bedrag 1 tot 3 veilingen kon doen, die ze dan zouden verrekenen.
2 dagen geleden een veiling gewonnen, dit doorgegeven per email inclusief veilingnummer. Maar nog geen enkele reactie.
Wat kan ik hierin nog doen?
Gewenste Oplossing:
Mijn geld terug, en levenslang geschorst van vakantieveilingen


