Klacht: Bon nog geldig, maar je kunt niet reserveren.

HOUT74 op 24 maart 2013 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

De waardebon was een jaar geldig en de klant heeft contact opgenomen op de laatste dag van de geldigheid van de waardebon, op een dag waarop de voucher niet te gebruiken was. Daarmee is de bon helaas verlopen.

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 24 maart 2013

Een klant van Vakantieveilingen.nl ervaart problemen met het reserveren van een vakantie, ondanks dat de bon nog geldig is. De veilingvoorwaarden zouden niet kloppen en de klant voelt zich benadeeld, omdat de klantenservice niet reageert op zijn klachten.

Mijn Klacht:

Vakantieveiling steelt je geld. De veilingvoorwaarde kloppen niet.Je bon is nog geldig, maar je kunt niet reserveren, en dat is de termijn voorbeid.

Weg is je geld.
Klantenservice luistert niet.

Gewenste Oplossing:

Als je gebruik kan maken van de bon, op de eerst komende mogelijkheid

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Vakantieveilingen.nl

13 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw, Vriendelijk dank voor uw bericht. Om u beter van dienst te kunnen zijn verzoeken wij u het waardebonnummer via [email protected] door te geven. We kijken dan graag of we nog wat voor u kunnen betekenen. Bij voorbaat dank. Met vriendelijke groet, Monique – Vakantieveilingen.nl

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Het bonnummer gemaild op 26 maart. Gelezen: RE: [#ROU-182-25208]: WAARDEBONNUMMER 3597621/12831224 Hierna geen reactie meer ontvangen van vakantieveilingen. Ik verneem graag van u.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vakantieveilingen.nl

13 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw, Wij zien in ons mailingsysteem dat u ons voor het eerst op 24 maart 2013 met de mededeling dat uw waardebon nog geldig is, terwijl u niet kunt boeken. U heeft op 24 maart 2012 een veiling gewonnen waarin het onderstaande heeft gestaan: Data Geldig tot 1 jaar na het winnen van de veiling. Geldig van dinsdag t/m zaterdag. Dit houdt in dat u ons op de laatste dag van de geldigheid van uw voucher heeft gemaild. De laatste dag van de geldigheid viel op een zondag, terwijl uw veiling te boeken is van dinsdag t/m zaterdag. Wij vinden het vervelend voor u dat u geen reservering heeft kunnen maken binnen de geldigheidsduur van uw waardebon. In het vervolg willen wij u dan ook aanraden om een reservering te plaatsen binnen de geldigheidsduur van uw voucher. Wij wensen u een fijn paasweekend toe. Met vriendelijke groet, Monique – Vakantieveilingen.nl

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 29 maart 2013 om 10:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

De waardebon was een jaar geldig en de klant heeft contact opgenomen op de laatste dag van de geldigheid van de waardebon, op een dag waarop de voucher niet te gebruiken was. Daarmee is de bon helaas verlopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vakantieveilingen.nl beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM