Klacht: Blaumann pan is lek

Mirjam75 op 18 januari 2020 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Hi Mirjam, Wat vervelend zeg! Graag ontvangen wij van jou foto's van het defect en daarnaast het ordernummer van de veiling. Dit mag je sturen naar [email protected] dan kijken wij graag mee naar een oplossing. Groetjes, Donnie

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 18 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemorgen, sinds een paar maanden de pannen van blaumann aangeschaft voor onze nieuwe inductieplaat. De pannen beginnen vlekken te krijgen, en 1 van de kleinere pannen is nu lek. Tijdens waterkoken ontsnapt er water onder aan de zijkant van de pan, net boven de ringen

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug zodat ik pannen kan bestellen waar je dit probleem niet mee kan krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 27 januari 2020 om 15:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hi Mirjam,

Wat vervelend zeg! Graag ontvangen wij van jou foto's van het defect en daarnaast het ordernummer van de veiling. Dit mag je sturen naar [email protected] dan kijken wij graag mee naar een oplossing.

Groetjes, Donnie

Alle klachten die gemeld zijn door Mirjam75
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM