Klacht: Na 3 dagen zwembad defect

Bruntink op 21 augustus 2012 over Vacansoleil in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 21 augustus 2012

Na drie dagen op camping Barricatta in Italië werd het diepe zwembad gesloten vanwege problemen met de filterinstallatie. Hoewel het lagune-bad open bleef, was dit alleen geschikt voor kinderen en overbezet. Het dichtstbijzijnde alternatieve zwembad lag op een uur rijden en kostte 11 euro per keer voor het gezin.

Mijn Klacht:

Na drie dagen verblijf op camping Barricatta Italië is het zwembad gesloten wegens problemen met de filterinstallatie.
Het betrof hier het diepe zwembad. Het lagune-bad was nog wel open, maar dit is alleen geschikt voor kinderen en daarbij natuurlijk overbezet. Het dichtsbijzijnde alternatieve zwembad lag op 1 uur rijden en koste 11 euro per keer voor ons vieren. Hier hebben we een aantal keren gebruik van gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Omdat het zwembad van essentieel belang is voor een prettig verblijf op een hete camping en omdat er ons geen alternatief is aangeboden en wij noodgedwongen extra kosten hebben gemaakt willen we graag 1/3 reissom terugontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM