Klacht: Klacht luxe tent

EllenSol op 19 augustus 2013 over Vacansoleil in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Reizen Algemeen
Status In behandeling
Datum 19 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij zijn op vakantie geweest in een luxe bungalowtent in Balatonfured.Keuken was een klein ijzeren kastje met ongelijke borden en bekers.Plateau waar de pannen opstonden boog door.Koffiezetapparaat duurde 45 minuten voor 3 kopjes is in de tweede week opgelost.Koffiezetapparaat stond op de koelkast snoer paste niet in verlengsnoer die naast de koelkast lag,Koffiezetapparaat stond steeds op de grond,wel gevaarlijk.Tentritssluiting van de cabines sloten niet altijd goed.

Gewenste Oplossing:

Luxe tent is het zeker niet.Ik heb in andere landen wel goed ingerichte tenten gezien en verwacht dat dan ook hier.Dus niet promoten met luxe tenten is echt niet waar!!Ik kan evt.twee foto's nasturen maar die heb ik gemaakt nadat ik een kastje had schoongemaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vacansoleil

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vacansoleil nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vacansoleil in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM