Mijn Klacht:
Hallo ik heb een vakantie geboekt bij vacansoleil en weet 100% zeker dat die geboekt was van 23 juli tot en met woensdag 9 augustus. Nu wou ik net een wijziging doorgeven voor deze vakantie en zie tot mijn schrik dat er een andere datum staat namelijk vanaf 20 juli tot en met 7 augustus dit kan nooit omdat wij dan nog helemaal geen vakantie hebben. De medewerker die ik net aan de telefoon heb gehad vertelde mij dat dit niet kan veranderd worden en dat vacansoleil geen enkele blaam treft. Nu kan ik best begrijpen dat de tent na ons bezet zal zijn en dat je dat niet kan veranderen. Maar aan de start datum kan zeker wat gedaan worden maar daar is Vacansoleil niet bereid toe terwijl het maar zeer de vraag is waar de fout ligt. Ik denk ik het boekingssysteem.
Ik vindt het heel erg asociaal en jammer dat een bedrijf waar ik heel veel vertrouwen in had klanten zo behandeld, bah direct afschuiven.
Gewenste Oplossing:
Zoals ik in het bovengenoemde bericht al gezegd heb aan het eind van de termijn kan niet verlengd worden, dit kunnen we misschien wel oplossen bij een andere camping van jullie. Dit is jammer maar is dan niet anders.
De eerste drie dagen moeten er gewoon af. Hoe kan ik in vredes naam boeken als ik helemaal geen vakantie heb, dit is zekers niet gebeurd.


