Mijn Klacht:
Beste,
Op 4 juni annuleert u onze vakantie (zie bijlage), wij hebben hierop een terugbel verzoek ingediend, dagelijks geprobeerd telefonisch contact te krijgen met u en diverse mails gestuurd.
Dit helaas zonder enig resultaat, terwijl jullie beloven 2 weken voor aanvang van de vakantie contact te leggen om naar een mogelijke oplossing te zoeken.
Wij hebben hierop actie ondernomen en kunnen nu niet meer op vakantie helaas.
Nu ineens mailt u dat wij wel mogen gaan, terwijl Frankrijk nog steeds oranje is en er is nog niks bekend over dat het geel of groen gaat worden.
Wij zouden 21 juni vertrekken en wij hebben deze vakantie al een keer een jaar doorgeschoven i.v.m. corona.
Wij willen graag of ons geld terug of een voucher, zodat wij deze vakantie volgend jaar alsnog kunnen boeken.
Wij zouden het zeer op prijs stellen dat er binnen 2 dagen contact met ons gelegd wordt.
Wij snappen dat jullie in een lastige situatie zitten, maar zo ga je niet met je klanten om.
Wij, zeker onze kinderen hadden erg uitgekeken naar deze vakantie.
Wij vinden dit een zeer slechte service van vacansoleil.
Met vriendelijke groet,
Familie Molenschot.
Gewenste Oplossing:
geld teurg

