Klacht: 2 dagen voor vertrek de reis geannuleer door vacansoleil

rspierings op 29 augustus 2012 over Vacansoleil in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 29 augustus 2012

Twee dagen voor vertrek ontving de klager een telefoontje van Vacansoleil met de mededeling dat hun reis naar camping Le Grand Dague was geannuleerd vanwege verzakkingen. Alternatieven werden niet aangeboden, waardoor de klager zelf op zoek moest naar een andere camping, maar de beschikbare opties voldeden niet aan hun wensen. Uiteindelijk verzocht de klager om terugbetaling, waarop Vacansoleil beloofde spoed achter de terugbetaling te zetten.

Mijn Klacht:

Wij zouden van maandag tot maandag op camping le grand dague staan met een eigen tent. De vrijdag voor vertrek werd ik gebeld met de mededeling dat we niet op de camping terecht konden door verzakkingen. Ook andere alternatieven voor op le grand dague (of een gelijkwaardige camping) waren er niet. Wij moesten zelf maar op internet kijken voor een andere wel beschikbare camping. Er waren nog 4 campings vrij voor deze periode maar die waren bij lange na niet wat wij wilden. Er zat net een zwembad bij maar daar is ook alles mee gezegd. Dus aangegeven dat wij ons geld dan maar terug wilden. Er zou spoed achter gezet worden.

In onze zoektocht naar een andere camping kwamen wij op zaterdag reisorganistie labyrinth tegen waarbij we wel naar le grand dague konden. Bij hun was er niets bekend over verzakkingen. Wel was de reisduur bij Labyrinth van zaterdag tot zaterdag. Omdat wij niet op zaterdag aan konden komen, omdat het al zaterdag was toen wij dit boekte, zijn wij op zondag weggereden en op maandag aangekomen op camping le grand dague. Uiteindelijk een fantastische vakantie gehad.

Daar aangekomen was er helemaal niets verzakt. Als je zag wat vacansoleil heeft moeten doen om de verhuurtenten en stacaravans waterpas te krijgen hadden ze zelf ook wel kunnen bedenken dat op deze zelfde soort plaatsen nooit iemand fatsoenlijk kan staan met een eigen kampeermiddel. Ook hebben wij vanuit diverse hoeken vernomen dat ze overboekt waren (dit is niet bevestigd natuurlijk dus wij weten niet of dit 100% waar is).

Bij thuiskomst was ons geld dat door vacansoleil met spoed terug geboekt zou worden nog steeds niet ontvangen. Na veel telefoontjes, en beloften dat we terug gebeld zouden worden wat niet is gebeurd, hebben wij ons geld bijna 5 weken later pas terug ontvangen.

U begrijpt dat wij absoluut niet tevreden zijn over vacansoleil en ook nooit meer een vakantie zullen boeken via deze organisatie.

Gewenste Oplossing:

Ik heb de vrijdagmiddag vrij moeten pakken omdat wij zelf op zoek moesten naar een alternatief. Ook hebben we na de vakantie vele malen moeten bellen dat we het geld nog steeds niet terug hadden ontvangen.
En doordat vacansoleil pas zo kort voor vertrek heeft gemeld dat de door ons geboekte vakantie niet door kon gaan hebben wij 2 dagen/nachten bij labyrinth betaald terwijl we er niet waren.

Dus wij hebben door het handelen van vacansoleil een hoop onnodige kosten gemaakt. Deze zien wij graag vergoed.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM