Klacht: Geen communicatie en geen producten

user-1350767 op 11 mei 2017 over Utilitytools.nl in de categorie Internetshops - Hobby en Verzamelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb donderdag 27-04 in de middag 2 producten via hun website besteld.En helaas tot vandaag nog niks te horen gekregen over wanneer het binnenkomt. Terwijl ze via de website aangeven dat het maximaal 3 dagen duurt. Ik vind het dus erg vervelend dat ik nog niks te horen heb gekregen, en nog niks binnen heb gekregen. Hierdoor voelt het nu al alsof ik genept ben door het bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik of de producten binnen nu en maximaal 1,5 weken krijg. Of als ik mijn geld terug krijg. Dit is 42.84.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM