Klacht: Tomatensoep niet vegetarisch

Iantheianthe op 24 januari 2019 over Unox in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unox
Status Open
Datum 24 januari 2019

Een consument heeft een pak UNOX Romige Tomatensoep gekocht, maar ontdekte dat er vleesextract in de soep zit, waardoor deze niet vegetarisch is. De afwezigheid van een vega keurmerk en de onduidelijkheid over het type vleesextract zorgen voor teleurstelling. De consument vraagt zich af waarom er geen vegetarische variant van deze soep beschikbaar is, terwijl er wel een vegetarische rookworst wordt aangeboden.

Mijn Klacht:

We kochten een pak UNOX speciaal Romige Tomatensoep. Gewoon, tomatensoep met zongedroogde tomaten, mascarpone en basilicum. Maar waar is het vega keurmerk? Kwijt? Vergeten? Nee. Geen fout. Want er zit vleesextract in. Dat betekent dat we de soep niet kunnen eten. Wat voor vleesextract wordt dan weer niet genoemd. Wel een vega rookworst maken, maar niet normale tomatensoep vega? Heel jammer en heel raar.

Gewenste Oplossing:

Soep waar geen vlees in zit, behoort logischerwijs ook vegetarisch te zijn. Ik hoop deze soep over een tijdje in de winkel te zien met vega keurmerk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unox

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unox nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM