Klacht: leverpastei in blik

doniegro op 18 april 2015 over Unox in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Unox
Status Open
Datum 18 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Koop altijd voor de vakantie folieverpakkingen vvan 3 of 4 blikjes Unox leverpastei van 56 gram per blikje, nooit problemen mee gehad. Nu echter was bij het openen van een blikje was het blikje niet geheel gevuld, er zat een “deuk” in de inhoud (niet in het blikje) en was bij de deukt verkleurd. Ik durfde het niet op te eten en heb een 2e blikje opengemaakt, niks mis mee. Daarna een 3e blikje opengemaakt, bleek hetzelfde als het 1e blikje, ook weggegooid. Op het dekseltje stond: 3 juli 11:55 en 35-L4273 juli 17.

Gewenste Oplossing:

Als het probleem zich niet weer voordoet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unox

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unox nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM