Klacht: klacht over erwtensoep van Unox

UNOXSOEP op 31 maart 2013 over Unox in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Unox
Status Open
Datum 31 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

een pak erwtensoep van Unox open gemaakt op een Winterse eerste Paasdag 2013 erg jammer dat de soep er niet smakelijk uitzag was geschift had een vreemde geur had en was na het warm maken niet te eten Wij eten vaak de soepen van Unox haast alle smaken maar vinden de kwaliteit de laatste tijd achteruit gaan deze erwtensoep van vanmiddag deed de deur dicht denken er ernstig over na om een ander merk te proberen erg jammer we waren altijd tevreden over de soepen

Gewenste Oplossing:

de oplossing waar we tevreden mee zouden zijn beslist U nemen we aan

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unox

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unox nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM