Klacht: de originele gelderse rookworst

carla810 op 15 februari 2012 over Unox in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unox
Status Open
Datum 15 februari 2012

Een consument heeft drie rookworsten van Unox gekocht en vond de geur en smaak onacceptabel, beschrijvend als sterk naar berenurine. Na het indienen van een klacht bij Unox ontving de consument een antwoord dat andere klanten de smaak wel waarderen, wat leidde tot onvrede over de reactie, aangezien de klacht niet over de receptuur ging, maar over de geur van het vlees. De consument heeft vervolgens geprobeerd om het aankoopbedrag terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik 3 rookworsten van Unox gekocht. Zowel de geur alsook de smaak van de rookworst was zo weerzinwekkend dat ik na een hap de rest aan de honden heb gegeven. De rookworst smaakt nl. sterk naar berenurine. Op grond daarvan heb ik een klacht ingediend bij Unox. Als antwoord kreeg ik daarop dat de andere ondervraagde consumenten de smaak van hun rookworsten juist konden waarderen en dat smaken nu eenmaal kunnen verschillen en dat het helaas niet mogelijk was de recepturen aan een ieders persoonlijke voorkeur aan te passen. Dat vond ik nogal een afwijkend antwoord aangezien ik helemaal niet over de receptuur heb geklaagd maar over de weerzinwekkende stank van het vlees dat erin is verwerkt.
Aangezien ik geen genoegen nam met dit antwoord heb ik gebeld en gevraagd of ik het geld van de overige 2 rookworsten terug kon krijgen. Men bleef bij het standpunt en ik hoefde ook geenszins te rekenen op enigerlei restitutie. M.a.w. arrogantie ten top en volharden dat rookworst die naar berenurine stinkt en smaakt best lekker is. Nou echt niet.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het op prijs stellen als ik mijn geld terug krijg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM