Klacht: onterechte incasso, niet aan afspraak houden: Klacht Univé Zorgverzekeringen

jowi86 op 09 maart 2015 over Unive in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Unive heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 13 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Jowita, Uw klacht is telefonisch met u afgehandeld op 10-3-2015. U heeft afgesproken betaalbewijzen op te sturen. Met vriendelijke groet, ^Jasper

Bedrijf Unive
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 9 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb al tweede keer een brief van incasso Flanderijn van de Heide gekregen. En onterecht. Ik heb de maandpremie verzekering van laatste maand betaald. In het brief staat ook dat ik heb geen zorgpremie van september betaald. Ik heb paar maanden geleden met medewerker van Unive afgesproken dat ik het in termijnen betaal. Unive medewerker is met deze regeling akkoord gegaan. Ik heb ook een bewijs van.
Andere klacht.
Laatste rekening heb ik gekregen zonder de ekstra kosten welke ik heb met Unive medewerker afgesproken. Zelfs als de betalingsregeling loopt tot en met mei. Is de bedoeling dat ik krijg al deerde keer brief van incasso? Dat vind ik echt niet netjes wat Unive doet.
Ik als klant vind niet leuk hoe Unive mijn behandelt en ik wil graag dat Unive de gedoe met incasso gaat stoppen.

Gewenste Oplossing:

Gedoe met incasso stoppen, afspraken houden, zo snel mogelijk een andere verzekering aansluiten

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Unive over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Unive in behandeling genomen

Bericht van Unive

10 jaren geleden - Beste Jowita, Vervelend dat je deze ervaring met ons hebt. Wij zullen de klacht in behandeling nemen en je hoort zo spoedig mogelijk van ons. Als er vragen zijn kun je ons bereiken via [email protected] Met vriendelijke groet, Univé Webteam ^Jasper

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Unive een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Unive

Heeft op 13 maart 2015 om 15:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jowita,

Uw klacht is telefonisch met u afgehandeld op 10-3-2015. U heeft afgesproken betaalbewijzen op te sturen.

Met vriendelijke groet,

^Jasper

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Unive beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM