Mijn Klacht:
Unive heeft in de maand april 2014 niet kon incasseren hebben zij de dekking opgeschort en als gevolg hiervan heb ik een 1e waarschuwingsbrief van het RDW ontvangen.
Afgelopen jaar ben ik verhuisd, dit heb ik doorgegeven bij Unive, echter is dit niet goed doorgenomen want alle post met betrekking tot het niet kunnen incasseren is naar het oude adres gegaan. na de brief van de RDW direct met Unive gebeld en dezelfde dag alsnog de verschuldigde premie betaald.dit was ook pas het eerste moment dat ik te weten kreeg dat er premie niet betaald zou zijn. (de maanden mei juni en juli tussendoor waren ook betaald). echter krijg ik nu alsnog de boete van het RDW omdat ik niet verzekerd zou zijn.
Zie onderstaande link voor soortgelijk probleem:
na het niet kunnen incasseren van de premie voor 1 maand uit de verzekering en RDW op dak
Gewenste Oplossing:
Graag WAM 34 formulier opsturen naar mijn huidige adres, omdat de premie direct betaald is toen mij dit duidelijk is gemaakt.

