Klacht: Robijn komt beloftes niet na!!!!! Klantonvriendelijk

Marielle000 op 12 oktober 2012 over Unilever in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unilever
Categorie Producten
Status Open
Datum 12 oktober 2012

Een consument heeft een klacht ingediend bij Robijn over een wasverzachter die dik geworden was en in het wasmachinebakje achterbleef. Na een aanvankelijke snelle reactie van een medewerker, waarin beloftes werden gedaan over vergoeding, heeft de klant geen verdere communicatie of compensatie ontvangen, ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen. De klant voelt zich teleurgesteld en vindt het onacceptabel dat de beloften niet zijn nagekomen.

Mijn Klacht:

Begin juli heb ik bij Robijn een klacht ingediend dat de wasverzachter dik geworden was en in mijn wasmachinebakje achterbleef. Tot mijn tevredenheid kreeg ik al erg snel reactie van Mevrouw Iman waarin ze aangaf dat hij waarschijnlijk over datum was. Als ik alle gegevens zou geven zou ze alle flessen die ik nog had staan vergoeden en zou het geld binnen 3 weken op mijn rekening staan. Nadat ik een maand later nog geen reactie had besloot ik half augustus nogmaals mevrouw Iman te mailen. Wederom kreeg ik geen reactie. Ook op mijn mail van begin september kreeg ik geen gehoor en ook de poging om opnieuw contact met de klantenservice te krijgen draaide op geen reactie uit. Schandalig om mij wat te beloven en de belofte niet na te komen. Het ergste vind ik nog dat er niet gereageerd wordt op mijn mails

Gewenste Oplossing:

Reactie geven naar mij toe, belofte nakomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM