Klacht: Breijers deLights sweet berry a 6 euro

joost1969 op 05 september 2019 over Unilever in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unilever
Categorie Producten
Status Open
Datum 5 september 2019

Een consument heeft een klacht ingediend over het product Breijers deLights sweet berry van Unilever, dat voor 6 euro is aangeschaft. De klant ervaart dat het product niet goed te verwerken is, met een smaak die doet denken aan water en een bittere nasmaak, mogelijk veroorzaakt door soja-emulgator en uitgeputte vanillebonen. Het product is houdbaar tot mei 2020.

Mijn Klacht:

Blok beton niet los te bikken na stuk uitgehakt te hebben geproefd smaakt naar water en vleugje bessen bitter nasmaak waarschijnlijk door SOJAELCITHINE en pasta uitgeputte vanillebonen?

Houdbaar 05 2020

Gewenste Oplossing:

geld terug , en oordeel zelf !

Alle klachten die gemeld zijn door joost1969
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM