Klacht: Klacht unigarant voor de afhandeling en het meermalig verstrekken van foute informatie

dutchyusa op 26 juni 2013 over Unigarant in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Unigarant heeft deze klacht opgelost
āœ… Klacht opgelost op 26 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Afgelopen vrijdag is er telefonisch contact geweest met een van onze medewerkers van de schadeafdeling. We hebben begrepen dat er woensdag een expert bij u langs komt om de schade en de toedracht door te nemen. De verdere afwikkeling van...

Bedrijf Unigarant
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 26 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn fiets is uit mijn tuin gestolen. Het cilinderslot van mijn poortdeur is gesloopt en een plank van mijn schutting is stuk. Gezien ik afhankelijk ben van mijn fiets gelijk aangifte gedaan en unigarant ingeschakeld.
na een paar dagen zelf gebeld naar unigarant hoe of wat gezien wij zaten te wachten op informatie. Blijkt dat hun zaten te wachten op de sleutels, was netjes geweest als ze dat even eerder door konden geven. Mijnheer aan de telefoon zegt ons dat, als de sleutels binnen zijn het bedrag wordt uitgekeerd, hij had alleen mijn rekeningnummer nog nodig. Dat heb ik doorgegeven en ik kon binnen 2 weken het bedrag verwachten. Gezien ik afhankelijk ben van de fiets en het ov erg duur is heb ik van mijn spaargeld vast een andere fiets gekocht. Een week later krijg ik een brief dat het geld overgemaakt is naar de winkel waar mijn oude fiets gekocht was. weer gebeld, krijg te horen dat ze het erg vervelend vinden, maar ze gaan het oplossen. De winkel zou het geld terug moeten storten en dan zou unigarant het overmaken naar mij. Ondertussen weer ruim een week verder en nu krijg ik een brief dat VIDI expertise contact met mij op gaan nemen om een rapport op te maken. Weer voorgelogen dus door unigarant. Ik vind het schandalig dat er tot 2x aan toe tegen mij gelogen wordt, of zoals hun zeggen; verkeerde informatie gegeven wordt. Ik ben nu ong 2 maanden bezig met het hele verhaal. Mijn spaarrekening is ondertussen redelijk leeg want ik kreeg de vergoeding terug op mijn eigen rekening dat is dus niet zo. had ik dit geweten en had unigarant mij direct de juiste info gegeven, dan had ik nooit alvast een nieuwe fiets gekocht en gewacht tot ik bij de winkel waar mijn oude fiets vandaan komt een nieuwe fiets gekocht.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat unigarant zijn afspraken nakomt en het beloofde bedrag zoals beloofd was aan mij uit te keren zodat ik dit hoofdstuk af kan sluiten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Unigarant over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Unigarant in behandeling genomen

Unigarant

Heeft op 26 juni 2013 om 13:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Afgelopen vrijdag is er telefonisch contact geweest met een van onze medewerkers van de schadeafdeling.
We hebben begrepen dat er woensdag een expert bij u langs komt om de schade en de toedracht door te nemen.
De verdere afwikkeling van uw dossier zal plaatsvinden na ontvangst van de (door het expertise/onderzoeksbureau VIDI) op te stellen rapportage.
U wordt hiervan schriftelijk op de hoogte gehouden. Het klachtendossier wordt hierbij dan ook afgesloten.

Met vriendelijke groet,
Unigarant Verzekeringen

Afdeling Klachtenmanagement

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Er wordt nu bijgezet dat het opgelost is, maar dat is het niet. Ik wordt binnen 10 werkdagen (dus 2 weken) gebeld om te kijken naar een oplossing. Daarmee is mijn klacht dus nog niet opgelost maar in behandeling lijkt mij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Unigarant beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Nog eens gelezen wat unigarant geschreven heeft, bnnen 10 dagen, dus geen werkdagen......die 10 dagen zijn vandaag wel voorbij en tot op heden nog niks gehoord van ze. Voor de 3e keer komen zij dus de afspraken niet na. dat er onbekwaam personeel blijkt te werken die afspraken maken en toezeggingen doen die niet waargemaakt kunnen worden kan de klant niks aan doen, maar die is er nu dus wel de dupe van!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Unigarant een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Maar een nieuwe klacht ingediend, nu weer weken verder en nog 4 beloftes rijker die allemaal w'eer eens niet nagekomen zijn!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM