Mijn Klacht:
Ik ben al minstens 12jaar klant bij unibet, voorheen heb ik zelf ook veel klachten meegemaakt die ik hier terug lees. Ik heb in het verleden ook grote bedragen uitgekeerd en heb mn account na het verkrijgen van mijn geld gedeactiveerd. Na een aantal jaar heb ik het weer geopend en ik speel weer vertrouwd op unibet en heb ook weer uitbetalingen gedaan.
Tot afgelopen zondag, ik had geen tijd om een paysafe tegoed te kopen en liet mijn kameraad 10euro storten vanuit zijn bank naar mijn unibetaccount. Ik had twee coupons al staan en die heb ik ingezet met geld van een paysafe tegoed. Toen heb ik 2 coupons gemaakt van zijn 10euro en die ging verloren. Met nog wat winst uit livebets hadden we weer een keer een profijt dag. Dus ik betaal het grootste gedeelte uit, wat normaal binnen twee uur op mijn rekening staat, en laat een kleiner bedrag staan. Ik naar bed, ochtend erop nog niks op de rekening, email checken, en ja hoor, account bevroren. Why? Omdat ze willen weten wie de derde persoon is, ofwel wie storte dat tientje op je account? Begrijpelijk, is in strijd met de regels, dus of je zijn ID wil opsturen? Nou er zit dan niet meer op dan dat tedoen terwijl die persoon niet eens op unibet speelt etc dus hup meteen opgestuurd! Bij Bwin word zoiets dan ook meteen opgelost en binnen een uur ben je back on track. Maar sinds ze bij unibet geen Nederlandse afdeling meer hebben en wij maar een inkomsten bron zijn geworden, speelt het nieuwe beleid daar de oude spelletjes uit de doos die we allang al hebben meegemaakt. Het is een kwestie van geduld, want puntje bij paaltje betalen ze altijd gewoon uit en als je daar de screenshots van hebt kun je zelfs juridische stappen ondernemen en draaien ze voor hogere en alle kosten op.
Gewenste Oplossing:
In mijn geval ligt de fout bij unibet zelf, want ze geven jezelf de optie om vanuit alle kanten geld te storten, zolang je niets wint is het kom maar kom maar kom maar, en zodra je uitbetaalt is het ja dit en dat zus en zo. Als dat voor hun het probleem is kunnen ze dat namelijk heel makkelijk oplossen, alle niet geverifieerde accounts niets laten storten! Easy, maar nee he? Ik wacht tot 18u vandaag, als het er niet opstaat zweer is bij Premium.com ofwel Bwin. En zal ik het vervolg hier ook posten zolang het nodig is


