Mijn Klacht:
Ik zit al jaren bij Tzorg. Ik hebvrecht op 3 en half uur hulp in de week. Ik ben 56 jaar. Ik heb eenbhulp toegewezen gekregen, die altijd te laat komt. Afspraken voor inhalen niet nakomt. Stiekem staat te roken. Meerdere pauzes neemt,enz. Wanneer ik dit meld bij Tzorg krijg ik te horen, oh ja vervelend, we hebben niemand. Wanneer mij hulp om welke reden dan ook niet komt, krijg ik geen andere hulp aangeboden. Nog niet een uurtje. De mensen aan de telefoon zijn brutaal, laten je niet uitpraten. Krijg ook niet het idee dat het ze wat kan schelen.
Het probleem word altijd bij mij gelegd. Vandaag kreeg ik weer te horen dat het komt omdat ik alleen hulp op donderdag wil. Ik heb in de week meerdere afspraken, en ik heb nog een 16 jarig kind in huis met de nodige afspraken. Om de week duidelijk te houden gaat mijn voorkeur naar de donderdag. Er is mij nooit gevraagd of er iemand kan invallen op een andere dag. Mijn huis is vies,ik ontvang geen bezoek omdat ik me kapot schaam.
Tzorg ontvangt wel betaling, maar levert er niets voor.
Gewenste Oplossing:
Overleg met mij, om de niet gewerkte uren op een ander tijdstip in te halen. Ik heb recht op huishoudelijke hulp, maar ik krijg het niet.

