Klacht: verandering van receptuur

kokkeltje op 12 juli 2016 over Twix in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Twix
Status Open
Datum 12 juli 2016

Een consument uit zijn onvrede over de smaakvariatie van het Twix-ijsje met bolletjes, waarbij de ervaring inconsistent is; soms is het knapperig en op andere momenten flauw. De klant geeft de voorkeur aan de traditionele koek van vroeger, die als veel lekkerder wordt ervaren en vindt dat het ijsje met bolletjes niet echt een Twix is.

Mijn Klacht:

Twix ijsje met bolletjes is niet altijd lekker ene keer proef wel beetje knapperig en andere x zo flauw. Geef mij maar liever die koek van vroeger. Veel lekkerder en dat is pax echt twix. En eigenlijk is met bolletjes erin geen twix.

Gewenste Oplossing:

Als weer oudere receptuur is

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Twix

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Twix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM