Klacht: Veel tv programma,s en tijden kloppen niet !

2017 op 27 december 2016 over TV Krant in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf TV Krant
Categorie Magazines
Status Open
Datum 27 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De Laaste tijd kloppen veel tv programma,s die vermeld staan in de gids niet ( en ook de herhalingen niet kloppen om te kijken bv vanavond Joris kerstboom om 21.10 op ned 2 ( en HH woensdag om 13.15 op ned 2 )

En zo kan ik nog wel evn doorgaan wat in de gids vermeld staat en toch niet komt.

We betalen wel voor de gids en betreuren dit dan ook ten zeerste !!

Ook komt t geregeld terug dat programma\’s niet kloppen in de gids en ze niet komen of ineens op hele andere tijden. Waardoor wij dus net de dingen missen.

Ook niet echt fijn !

We hopen dat dit in het nieuwe jaar beter zal gaan, andres zijn we toch genoodzaakt om de gids op te moeten zeggen.

MVG Mevrouw E. Van Santen

Gewenste Oplossing:

Ja

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TV Krant

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TV Krant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM