Klacht: TurboTheorie annuleringskosten

MvdBerg1 op 31 augustus 2020 over TurboTheorie.nl in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
TurboTheorie.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 juni 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wat vervelend om te horen. Zou u contact met ons kunnen opnemen, zodat we kunnen kijken naar een passende oplossing? We horen het graag van u! U kunt ons bellen op (085) 064 5060 en vragen naar Dennis of...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 31 augustus 2020

Een klant van TurboTheorie.nl had een theoriecursus geboekt voor 25 augustus, maar werd zonder overleg ingepland voor 31 augustus, wat niet uitkwam. Na annulering van de cursus kreeg de klant te maken met annuleringskosten van €25,50 en een aanmaning met extra kosten, wat leidde tot onvrede over de communicatie en de werkwijze van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik had een theoriecursus voor 25 augustus geboekt. Waarna er is gebeld en aangegeven dat dit niet kon. Ze zouden naar een nieuwe datum kijken. Vervolgens ben ik zonder overleg ingepland voor 31 augustus. Aangezien dit niet met mij is overlegd en ik ook niet kan heb ik de cursus geannuleerd waarna ik €25,50 aan annuleringskosten moet betalen. Ik heb TurboTheorie aangegeven dat dit niet is hoe een overeenkomst werkt en op 27-8 lag er al een aanmaning in de brievenbus met extra kosten (€10,-). Ze geven je 1 dag om de annuleringskosten te betalen en dreigen al gelijk met een incassobureau.

Dit is een klacht naar TurboTheorie en het incassobureau.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat de annuleringskosten kwijtgescholden worden.

Daarnaast zou ik graag de betaalde €34,50 terug willen of een nieuwe cursusdag inplannen op een dag die we samen overeenkomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TurboTheorie.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TurboTheorie.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door TurboTheorie.nl in behandeling genomen

TurboTheorie.nl

Heeft op 15 juni 2021 om 16:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Wat vervelend om te horen. Zou u contact met ons kunnen opnemen, zodat we kunnen kijken naar een passende oplossing? We horen het graag van u!

U kunt ons bellen op (085) 064 5060 en vragen naar Dennis of Surin.

Met vriendelijke groet,

Team TurboTheorie.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat TurboTheorie.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door MvdBerg1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM