Klacht: Meetfouten, slechte klantenservice

Constantin-Felix von Maltzahn op 16 juni 2019 over Tulp Keukens in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tulp Keukens has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Von Maltzahn, Vanuit onze klantenservice hebben we begrepen dat er intussen contact met u opgenomen is over uw klacht. De gemelde punten zijn met u besproken en er is een afspraak gepland om ter plekke de mogelijkheden te...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 16 juni 2019

Na de plaatsing van de nieuwe keuken door Tulp Keukens werden er verschillende problemen geconstateerd, waaronder een meetfout die het openen van een raam belemmert, het ontbreken van koolstoffilters voor de afzuigkap en een lekkage onder de spoelbak. De klant heeft deze klachten direct gemeld via e-mails en telefoontjes, maar ervaart problemen met de klantenservice. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vier weken geleden (16 mei) werd onze nieuwe keuken geplaatst. Op zich ziet ze er heel erg mooi uit, alleen was tijdens de inmeting een fout gebeurd, waardoor het raam nu niet meer opengezet kan worden omdat de kraan ervoor zit. Dit is erg vervelend gezien het feit dat we bewust NIET voor een open keuken hadden gekozen om dus direct het raam open te kunnen zetten om niet altijd de geur van eten in huis te hebben. Verder bleek tijdens de levering dat de koolstoffilters voor de afzuigkap niet meegeleverd werden. Daarnaast bleek tijdens de eerste dag in gebruik dat het onder de spoelbak lekte en er te allen tijde een kom moet staan. Van alles werd nog dezelfde dag melding gemaakt, ook zijn deze punten opgenomen in het dossier van aflevering. Ik ben de zaak met zowel emails als telefoontjes opgevolgd, maar kreeg nooit een reactie van Tulp. Ook Sander van der Endt, de vestigingsmanager in Amsterdam, waar ik steeds prettig contact mee heb gehad, heeft geprobeerd van zijn kant de urgentie van het probleem te tonen, maar ook in het vervolg daarvan gebeurde helemaal niets. Ik vind het volstrekt bizar dat we een keuken voor €11.000 hebben gekocht en het probleem gewoon genegeerd wordt.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik willen zien dat het probleem met het raam zsm opgelost wordt. Dat zou waarschijnlijk door een ervaren timmerman gedaan moeten worden. Ook moet het leidingwerk onder de spoelkast nagekeken worden, zodat er geen water meer lekt. De koolstoffilters zouden we ook graag zsm willen hebben gezien de keuken nu bijna niet te gebruiken is. Enfin, had ik met Sander van der Endt overlegd om eventueel nog een kleine kast naast de koelkast te plaatsen om iets meer opbergruimte te hebben. Aangezien ik er tot nu toe erg veel tijd heb in moeten steken, lijkt het mij niet meer dat billijk om deze gratis te krijgen, want zelfs als deze problemen opgelost worden is er nog een ander probleem met het plaatsen van de boiler, waarvoor een gedeelte van de keuken er nu vreemd uitziet (i.e. ondanks het feit dat er een nieuwe front geplaatst gaat worden, gaat het er nooit symmetrisch uitzien). Ook dit is opgenomen in het dossier.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tulp Keukens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tulp Keukens in behandeling genomen

Bericht van Tulp Keukens

6 jaren geleden - Beste meneer von Maltzahn, Wat vervelend om te vernemen dat u deze problemen heeft met uw nieuwe keuken. Graag gaan we uw klacht intern bespreken en nemen we zo snel mogelijk persoonlijk contact met u op. Met vriendelijke groet, Inge Bosch - Tulp Keukens

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Beste mevrouw Bosch, Dank voor uw bericht. Wanneer mag ik ongeveer een reactie verwachten? Mocht ik verder geen gehoor krijgen, ga ik ervan uit dat ik het verhaal bij mijn advocaat moet neerleggen. Vriendelijke groet, Dr. Constantin-Felix von Maltzahn

Bericht van Tulp Keukens

6 jaren geleden - Beste meneer von Maltzahn, Wij nemen binnen een aantal werkdagen contact met u op. Uiteraard streven wij ernaar dit zo snel mogelijk te doen. Met vriendelijke groet, Inge Bosch - Tulp Keukens

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Beste mevrouw Bosch, Dank voor uw reactie. Met alle respect lijkt dit op een uitsteltaktiek. Mij is niet duidelijk waarom er dagen over gedaan wordt gezien het verhaal al wekenlang bekend is bij het bedrijf. Mvg, Constantin-Felix von Maltzahn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tulp Keukens een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tulp Keukens

Heeft op 01 juli 2019 om 16:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Von Maltzahn,

Vanuit onze klantenservice hebben we begrepen dat er intussen contact met u opgenomen is over uw klacht. De gemelde punten zijn met u besproken en er is een afspraak gepland om ter plekke de mogelijkheden te bekijken met u. Mochten er voor die tijd nog vragen zijn dan verzoeken wij u om hierover onze klantenservice te benaderen.

Met vriendelijke groet,

Twan Vos - Tulp Keukens

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM