Klacht: Klacht m.b.t. levering keuken

Fabian E op 12 april 2019 over Tulp Keukens in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tulp Keukens has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Evers, Ik heb vernomen van mijn collega van de afdeling klantenservice dat u geen service meer wenst op uw keuken. Wij betreuren de situatie, echter respecteren wij ook uw beslissing om af te zien van verdere service op...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 12 april 2019

Tulp Keukens heeft op 4 februari 2019 een keuken geleverd en gemonteerd, waarbij een kras op het granieten blad werd ontdekt en niet adequaat werd verholpen. Daarnaast waren er twee extra panelen aangeschaft die niet geleverd zijn, en bleef het inpakmateriaal achter. Na een eerste belofte van de klantenservice om het probleem op te lossen, volgde er een periode van stilte en onduidelijkheid over de status van de klacht.

Mijn Klacht:

Op 4 februari 2019 heeft Tulp Keuken een keuken geleverd gemonteerd. Tijdens de controle bleek er is kras op het granieten blad te zitten. De monteur heeft dit middels een zwarte stift te maskeren, alleen niet gelukt. Verder waren er 2 panelen over die tijdens de verkoop ‘een must’ waren en extra aangeschaft zijn t.w.v. €1000,00 tot slot liet Tulp Keukens alle inpakmateriaal achter. Stond niet op de order, dus wordt niet meegenomen. ‘Waarschijnlijk kwestie van verkeerd vinkje, maar de klantenservice neemt hierover contact met u op.’ Ik ben een dag erna keurig direct terug gebeld door een leidinggevende met de melding ‘vervelend, we gaan het oplossen’. Hierna 2 weken stilte. Zelf maar gebeld en toen was er niets bekend. Dit heeft zich een aantal keer herhaald, nooit meer teruggebeld tot ik een medewerker sprak die direct een afspraak maakte. Op dit moment staan nog 2 klachten open. De panelen zijn opgehaald, echter er wordt geen bedrag gecrediteerd. Men kan ook niet zeggen wat de kosten zijn die gecrediteerd worden. Ook hier weer uitvoerig contact over gehad, met veel beloftes maar niets concreets. Verder is er een monteur langs geweest om het blad te beoordelen. Heeft het alleen maar erger gemaakt en nu zitten er veel meer krassen op. Daarnaast schrijft hij in het rapport dat opgelost is? Dit weer direct gemeld bij Tulp Keuken en zouden direct actie ondernemen, evenals het bedrag wat nog gecrediteerd wordt. U raadt het al na twee weken nog steeds geen enkel geluid van Tulp Keukens.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een creditnota ontvangen voor het teveel betaald bedrag ten aanzien van de twee extra panelen. Daarnaast wanneer het keukenblad hersteld wordt, zonder dat deze de oorspronkelijke kwaliteit verliest. Wanneer dit niet mogelijk is, wil ik alternatieve mogelijkheden bespreken, zoals bijvoorbeeld een financiële compensatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tulp Keukens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tulp Keukens in behandeling genomen

Bericht van Tulp Keukens

7 jaren geleden - Beste meneer Evers, Wat vervelend om te vernemen dat de service op uw keuken nog niet geheel naar wens is verholpen, dit betreuren wij ten zeerste. Graag gaan we dit intern oppakken en nemen we zo snel mogelijk contact met u op. Met vriendelijke groet, Inge Bosch - Tulp Keukens

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Hoi Inge, Even om de verwachtingen van elkaar te managen, wat is 'zo snel mogelijk'? Gezien de ervaringen tot op heden, lijkt me dit verstandig. Alvast bedankt! Groet, Fabian

Bericht van Tulp Keukens

6 jaren geleden - Beste meneer Evers, Ik heb navraag voor u gedaan en onze klantenservice neemt hierover vandaag in ieder geval contact met u op. Met vriendelijke groet, Inge Bosch - Tulp Keukens

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tulp Keukens een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tulp Keukens

Heeft op 11 juli 2019 om 11:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Evers,

Ik heb vernomen van mijn collega van de afdeling klantenservice dat u geen service meer wenst op uw keuken. Wij betreuren de situatie, echter respecteren wij ook uw beslissing om af te zien van verdere service op uw nieuwe keuken. Indien u nog vragen heeft kunt u ten alle tijden terecht bij de klantenservice.

Met vriendelijke groet,

Inge Bosch - Tulp Keukens

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM