Mijn Klacht:
Ik heb een rhipsalis cassutha besteld die op de foto een mooie lange lengte had. Dit kwam op overeen met de prijs 30 euro. Ik ontvang vervolgens een plant van het formaat wat dit absoluut niet waard is, ik heb er foto’s van gemaakt en die via de chat doorgestuurd met de vraag of er mogelijk een fout gemaakt kan zijn.
Volgens hen is dit het normale formaat wat anders ook geleverd wordt. In feite misleiden ze dus iedereen, want dat is het gewoon. Ze plaatsen meerdere foto’s met een lange plant en sturen vervolgens een veel kleinere op.
Ik vroeg waarom dit er niet bijstond en vervolgens kreeg ik het antwoord dat er geen vaste lengte van deze plant te meten is. En dat terwijl elke webshop een voorbeeld geeft van hoe groot men de plant ongeveer kan verwachten. Tuincentrum kan dit niet. ( Ik dacht van te voren dus dat de foto een schatting zou zijn van de grootte.)
Het grappigste is nog het antwoord: “ik snap dat u het anders had verwacht, maar zo zal de plant zijn over een aantal weken.” Dat kan best, maar ik ga niet betalen voor een plant die ik zelf tot die lengte moet laten groeien. Uiterst lachwekkend, maar ik g in ieder geval niet meer bestellen hier en ik raad anderen aan ook echt uit te kijken, want je moet ook nog eens zelf de retourkosten betalen.
En dan beëindigen ze het gesprek nog met: “verder nog vragen?” Heeft u verder nog vragen had vriendelijker geklonken, maar ik peins dat ze een retour niet tof vinden. Ik misleiding ook niet.
Gewenste Oplossing:
Als ik de plant krijg die op de foto staat, zonder ongedierte of ziekte. Of wanneer ik mijn geld terugkrijg/wordt kwijtgescholden.

