Klacht: extreem geweld Flikken Maastricht

ehj-ten-horn op 02 maart 2013 over Tros in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tros
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 maart 2013

Trouw kijkers van Flikken Maastricht uiten hun bezorgdheid over een recente aflevering waarin kinderen op een hogeschool werden vermoord door een schutter die teveel computerspellen had gespeeld. Ze vinden dat het onderwerp op een andere manier had kunnen worden verfilmd, bijvoorbeeld met een tijdige arrestatie van de dader, en vrezen dat dergelijke beelden mensen op verkeerde ideeën kunnen brengen.

Mijn Klacht:

Als trouwe Flikken Maastricht-kijkers zijn we behoorlijk geschrokken van de uitzending van vrijdag 1 maar jl.
Op een Hogeschool werden kinderen vermoord. De schutter had teveel computerspellen gespeeld….
Dit onderwerp had ook anders verfilm kunnen worden en de schutter had bijvoorbeeld net op tijd gearresteerd kunnen worden.
Dit brengt mensen hopelijk niet op ideeen. Dat is onze angst.

Gewenste Oplossing:

?

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tros

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tros nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM