Mijn Klacht:
We krijgen van jullie regelmatig een nieuws brief thuis waar we dan ook in kijken of er wat bij zit. We hebben de vorige keer gehad dat de producten die in de folder staat niet in de winkel zijn. En nu hebben we weer dat we 2 producten van jullie willen maar ze er weer niet zijn. We vinden dit dan ook zeker niet netjes en zullen nu ook minder snel gaan kijken in uw folder of er wat bij zit met de gedachten zou toch wel weer niet in de winkel staan.
Gewenste Oplossing:
Wij hopen dat jullie in de folder zetten wat jullie ook echt hebben en niet dat we eerst ook nog moeten bellen of het er wel is tuurlijk kan het wel eens voor komen maar niet zo vaak en dat we voor niks er heen gaan. En we te horen krijgen is niet geleverd of krijgen we tocht niet binnen , product is gewijzigd.
We vinden het een leuke winkel maar anders kunnen we voortaan beter naar de kruitvat gaan. De surfers en de klant vriendelijk heid is wel zeker goed bij u in de winkel dat wil ik ook even aan geven.

