Klacht: broodrooster gekocht van moulinex 2 weken geleden wat niet wordt retour genomen

S. Schaduw op 31 januari 2018 over Trekpleister in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 31 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb 2 weken terug een moulinex broodrooster gekocht in de op=op salr voor 10,-
Dit is de 2e keer dat de stoppen door zijn geslagen waarna ik naar de winkel ben gegaan.
De doos inmiddels weggegooid want ik ga niet zo’n doos bewaren voor een product twv 10,-
Bij de winkel aangekomen kijken ze op de bon, is deze destijds aangeslagen als een tefal broodrooster. Ik heb hier verder niets mee te maken als klant zijnde, waarschijnlijk doordat het uit assortiment ging is er een ander broodrooster aangeslagen maar goed, ik betaalde gewoon het product en heb dit niet bekeken op de bon, we praten hier over een product van 10,- dus in die zin was het niet erg belangrijk. Echter wilt men het broodrooster niet meer terugnemen omdat ik de doos niet meer heb, ook de klantenservice gebeld en deze konden geen Moulinex broodrooster vinden wat bij hun ooit verkocht is. Aangegeven dat men op de camerabeelden van die dag kon nazien dat dit broodrooster toch echt van Trekpleister komt aangezien ik die dag ook een friteuse kocht en wat andere spullen. Ik word gewoon weggestuurd met het broodrooster die niet deugt, heb een bon maar de naam komt niet overeen (ze hebben het zelf aangeslagen!!) en nu kan ik fluiten naar “service”. Al zou hij maar geruild worden voor een nieuwe maar gewoon niks! Ik vind dit een principekwestie, ik koop een product wat niet deugt en vervolgens verleent men geen service omdat de medewerker het zelf niet goed aangeslagen heeft op de bon!! Vind het echt niet kunnen en had dit niet verwacht, ik kom al jaren in deze winkel

Gewenste Oplossing:

Broodrooster waar ik niks aan heb retour!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trekpleister

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trekpleister nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM